LJKSC čempionāts

grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

5. posma rezultāti

25.02.2000 sacensību protokols

"D" - Meitenes

VārdsKlubsDz.g 123SVietaPunkti
Anna SosnovskaDaugmale1988 8638651891100
Adele SimsoneDaugmale1987 863855179280
Lāsma LiepaDaugmale1988 153847100365

"D" - Puikas

VārdsKlubsDz.g123SVPunkti
Jurijs KrasnovsSKK1988 7783902501100
Jānis GrotupsRSP1989 868065231280
Artūrs GrohovskisSKK1988 868256224365
Artūrs AfanasjevsSKK1988 853571191455
Dāvis PuķeDaugmale1987 513838127551
Jānis LezdiņšDaugmale1988 86350121647
Kārlis MakstnieksRSP1987 20 38 20 78 7 43
Raivo SkujiņšDaugmale1990 4120 1576 840
Artūrs Rubenis SKK 1988 20 35 15 70 9 37
Rolands RuģēnsDaugmale1992 1535 1565 1034
Kārlis SirmaisDaugmale1990 15 23 15 53 11 31

C- meitenes

VārdsKlubsDz.g1 23SVPunkti
Jūlija Šumilova SKK1985 8680 52218 1100
Lauma MengoteRemoss1984 5041 46137 280
Dace Šmite Daugmale 1986 86 200106 365
Sanita Frišvalde Remoss 1984 63 23 0 86 4 55

"C" - Puikas

VārdsKlubsDz.g 123S VietaPunkti
Valdis Vintišs RSP 1986 86 83 83 252 1100
Aleksandrs ŠpetnijsDaugmale1984868076242280
Haralds FreimanisRSP1986818352216360
Edgars BrencēnsLJKSC864783216360
Kristaps ŠtālsLJKSC1984864783216551
Pauls PuķeDaugmale1985495284185647
Jānis ĀbelnieksLJKSC1985504770167743
Atis SirmaisDaugmale198615382982 837

Galvenais tiesnesis: Normunds Reinbergs
Sekretāre: Ieva Zelmene
Kopējais dalībnieku skaits: 26