Latvijas jaunatnes kauss boulderingā

5. posma rezultāti

„Skala”,TSI Lomonosova iela 1, Rīga
Sacensību protokols 26.11.2016.

Atlase

E Meitenes

RVārdsKlubs 123456 789101112 Kopā
1 Amanda Tūce 2003 RPPĢ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 1 11 1 1 12t24 12b14
2Ksenija Dobržinska 2004 Skala 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14 14 2 2 1 2 1 2 12t28 12b26
3Darja Drozdova 2007 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 8t10 11b13
4 Līna Kārkliņa 2004 Novadnieki 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 5 5 1 1 1 1 1 8t13 11b16
5Julija Silina 2007 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4 3 1 7t11 9b12
6 Katrīna Mihailova 2004 FBC Dingo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 6t6 10b10
7 Ruslana Ivanova-Fedičeva 2005 Skala 2 2 1 1 2 2 1 1 1 3t5 6b8
8 Marta Sūna 2004 Daugmale 3 2 2 1 4 1 1 1t2 6b12

E

RVārdsKlubs 123456 789101112 Kopā
1 Edvards Gruzītis 2004 FBC Dingo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12t12 12b12
2Dmitrijs Sevaņkajevs 2003 Daugmale 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 12t15 12b12
3 Aleksandrs Koļasa 2005 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 3 1 1 11t15 11b11
4 Timurs Zagirņaks 2003 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 3 1 9t11 12b16
5 Žans Barinovs 2006 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 8t8 10b10
6 Emīls Laucis 2003 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 2 1 8t10 11b12
7 Ralfs Pavars 2003 Brocēni 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 8t11 9b9
8 Aleksandrs Mūrnieks2008 Novadnieki 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 6 2 2 1 1 6t7 11b18
9Vladimirs Serjogins 2005 Skala 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 6t7 10b10
10 Rudolfs Bogdanovs 2004 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 1 1 6t7 9b12
11 Markuss Bahmans 2005 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 2 1 5t7 7b8
12 Gustavs Gidrēvičs 2007 Novadnieki 3 8 6 6 1 1 3 4 2 1 1 1 5t20 7b17
13 Nikolajs Serjogins 2004 Skala 1 1 2 2 1 1 1 1 3t4 5b6

D Meitenes

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1Laura Skrūstkopa 2001 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1 1 5 1 2 1 4 1 3 1 1 1 1 1 1 2 17t30 18b19
2Linda Sūna 2001 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 3 2 1 1 1 1 1 2 2 1 12t15 16b21
3 Elza Baraka 2001 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 3 1 1 1 2 3 1 3 1 1 3 12t19 17b20
4 Kristīne Rjabova 2002 RPPĢ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 1 2 1 11t15 12b12
5 Viviāna Gruzīte 2002 FBC Dingo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1 3 10 1 3 1 1 1 1 11t23 16b20
6 Krista Mateus 2001 Novadnieki 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 9 1 1 1 1 1 10t20 13b15
7 Elza Ķuze 2002 Novadnieki 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 5 6t6 10b15

D Puikas

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1 Arsenijs Serjogins 2001 Skala 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 1 1 1 2 2 9 18t30 18b22
2Mārtiņš Aržanovskis 2002 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 6 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 3 2 2 17t29 18b22
3 Jānis Gaismiņš 2002 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 15t16 18b19
4 Miks Stepens 2001 Brocēni 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 5 1 1 2 2 2 13t20 16b19
5 Valts Rancāns 2003 Brocēni 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 11t11 15b16
6 Matīss Ivans 2001 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 2 6t8 10b11
7 Emīls Arbeiters 2001 Brocēni 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 8 1 3 6t15 8b12
8 Ričards Juris Serjoģins 2001 Brocēni 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 11 2 1 2 6t17 9b12

C Meitenes

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1 Alise Drozdova 1999 Skala 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 1 1 3 1 1 1 1 2 1 4 1 1 1 1 1 13t20 16b21
2 Madara Krūmiņa 2000 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 4 4 11t16 12b15
3 Evija Misa 2000 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 7t7 11b13
4Marta Repule 2000 RPPĢ 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 6t8 10b12

C Puikas

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1 Nauris Maslauskis 1999 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 1 1 1 2 2 1 2 2 4 1 14t22 16b19
2 Artūrs Kozels 2000 Dingo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 2 3 1 1 1 1 1 2 1 1 1 6 3 4 14t26 16b22
3 Davīds Zakrevičs 2000 RSP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 3 2 1 1 2 11t15 15b16
4 Kristaps Misa 2000 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1 8t9 13b15

B Jaunietes

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1 Diāna Lotiņa 1998 Dingo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 17t20 18b19
2 Arta Matelsone 1997 RPPĢ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 2 3 3 4 4 15t23 17b22

B Jaunieši

RVārdsKlubs 123456 789101112 131415161718 Kopā
1 Edgars Feldmanis 1998 Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 2 4 1 4 1 1 18t29 18b23
2 Severīns Kaužēns 1998 Daugmale 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7t8 8b9

Fināls

E Meitenes

RVārdsKlubs 123Kopā
1 Ksenija Dobržinska Skala 1 1 1 1 2 2 3t4 3b4
2 Amanda Tūce RPPĢ 1 1 3 3 1 1 3t5 3b5
3 Darja Drozdova RSP 1 1 4 4 2 2 3t7 3b7
4 Līna Kārkliņa Novadnieki 1 1 4 1 1t1 3b6
5 Julija Silina RSP 1 1 1 1t1 2b2

E Puikas

RVārdsKlubs 123Kopā
1 Edvards Gruzītis FBC Dingo 1 1 1 1 1 1 3t3 3b3
2 Dmitrijs Sevaņkajevs Daugmale 1 1 2 2 1 1 3t4 3b4
3 Aleksandrs Koļasa RSP 1 1 2 1 1t1 3b4
4 Žans Barinovs RSP 1 2 1 1t2 2b2
5 Timurs Zagirņaks RSP 1 6 1 3b8

D Meitenes

RVārdsKlubs 123Kopā
1 Laura Skrūstkopa Daugmale 1 1 1 1 1 1 3t3 3b3
2 Elza Baraka Daugmale 1 1 1 1 1 1 3t3 3b3
3 Linda Sūna Daugmale 1 1 1 1 1 2t2 3b3
4 Viviāna Gruzīte FBC Dingo 1 1 2 2 1 2t3 3b4
5 Kristīne Rjabova RPPĢ 1 1 1 1t1 2b2

D Puikas

RVārdsKlubs 123Kopā
1 Arsenijs Serjogins Skala 2 3 2 2 1 1 3t6 3b5
2 Mārtiņš Aržanovskis Daugmale 3 2 2 1 1t2 3b6
3 Miks Stepens Brocēni 2 1 2b3
4 Valts Rancāns Brocēni 5 4 2b9

Galvenais tiesnesis: Jurijs Krasanovs
Galvenais sekretārs: Aleksandrs Beļajevs
Maršruti: Jekaterina Koževņikova