Rīgas meistarsacīkstes

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā

grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

2. posma rezultāti

Juglas vsk. sporta zāle, Kvēles 64, Rīga
Sacensību protokols 6.05.2016.

"E" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Klāra Upeniece RSP 2003 53 59 62 174 69
2 Amanda Tūce RPPĢ 2003 53 59 47 159 49
3 Anete Tamsone Kazdanga 2004 53 59 23 135 34
4 Jana Mikulāņeca Kazdanga 2003 53 29 32 114 24
5 Elvija Tūce RPPĢ 2007 47 32 9 88 20
6 Madara Šteina Kazdanga 2003 32 22 9 63 16
7 Santa Rubene PES 2007 29 20 9 58 12
8 Nikola Ulriha RSP 2004 15 20 13 48 9
9 Daniela Kabrala PES 2006 10 18 6 34 4.5
9 Amēlija Ulriha RSP 2006 10 18 6 34 4.5

"E" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Edvards Gruzītis Dingo 2004 53 47 59 159 56
1 Aleksandrs Koļasa RSP 2005 53 47 59 159 56
3 Emīls Laucis RSP 2003 53 41 32 126 31
4 Timurs Zagirņaks Skala 2003 53 26 26 105 21
5 Žans Barinovs Skala 2006 53 32 18 103 17
6 Gustavs Heincis Dingo 2006 53 26 18 97 11
6 Ņikita Paļčevskis RPPĢ 2005 53 26 18 97 11
8 Valters Zemturis RSP 2003 15 22 16 53 6
9 Gļebs Selenkovs RPPĢ 2009 15 18 6 39 3

"D" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Laura Skrūskopa Daugmale 2001 47 59 56 162 66
2 Aleksandra Grigorjeva RSP 2002 47 59 53 159 46
3 Signija Joce RPPĢ 2001 47 47 47 141 31
4 Viviāna Gruzīte Dingo 2002 47 47 22 116 19
4 Elza Baraka Daugmale 2001 47 41 28 116 19
6 Elza Māzere RPPĢ 2001 47 26 30 103 13
7 Anastasija Grigorjeva RSP 2002 29 30 17 76 9
8 Kristīne Rjabova RPPĢ 2002 26 24 13 63 6
9 Patrīcija Krūmiņa RPPĢ 2002 26 20 9 55 3

"D" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Jānis Gaismiņš RSP 2002 59 35 48 142 45
2 Matīss Ivans RSP 2001 26 20 6 52 25
3 Anrijs Dolgovs RSP 2001 23 18 6 47 10

"C" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Alise Drozdova Skala 1999 44 50 42 136 60
2 Madara Krūmiņa Daugmale 2000 59 41 32 132 40
3 Izolde Ivanova RPPĢ 2000 32 38 19 89 25
4 Marta Dārta Repule RSP 1999 35 26 17 78 15
4 Kristiāna Krūma-Mudele RSP 1999 32 26 20 78 15
6 Debora Šņitkina RSP 1999 23 34 20 77 7
7 Lada Strogonova Daugmale 2000 15 16 15 46 3

"C" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Mārtiņš Balodis PES 1999 59 48 46 153 60
2 Artūrs Kozels Dingo 2000 50 47 17 114 40
3 Aleksandrs Čerņeikins Daugmale 1999 56 34 18 108 25
4 Patriks Putniņš RPPĢ 2000 53 26 17 96 15
5 Dāvids Zakrevskis RSP 2000 47 26 18 91 11
6 Nauris Maslauskis Daugmale 1999 41 30 18 89 5
6 Kristers Kučāns PES 1999 41 30 18 89 5

Dalībnieku skaits: [45]
Galvenais tiesnesis /N. Reinbergs/