Rīgas meistarsacīkstes

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā

grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu

1. posma rezultāti

Juglas vsk. sporta zāle, Kvēles 64, Rīga
Sacensību protokols 12.02.2016.

"E" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Klāra Upeniece RSP 2003 65 68 65 198 61.2
1 Jana Mikulāņeca Kazdanga 2003 65 68 65 198 61.2
1 Amanda Tūce RPPĢ 2003 65 68 65 198 61.2
1 Anete Tamsone Kazdanga 2004 65 68 65 198 61.2
1 Līna Kārkliņa Novadnieki 2004 65 68 65 198 61.2
6 Viktorija Vīksne RSP 2004 65 68 42 175 38
7 Krista Lejiete Daugmale 2006 65 68 41 174 34
8 Marta Sūna Daugmale 2005 65 38 36 139 31
9 Elvija Tūce RPPĢ 2007 65 39 34 138 28
10 Madara Šteina Kazdanga 2003 65 38 30 133 22
10 Elīna Kristvalde Kazdanga 2004 65 38 30 133 22
10 Beate Lejiete Daugmale 2004 65 32 36 133 22
13 Sofija Stroganova Daugmale 2004 65 38 26 129 17
14 Amanda Juškāne Suntaži 2003 65 32 31 128 15
15 Arina Matvejeva Daugmale 2004 65 32 26 123 13
16 Irīna Kostigova Daugmale 2003 65 32 22 119 11
17 Simona Bērziņa RPPĢ 2007 41 44 22 107 9
18 Santa Rubene PES 2007 53 24 17 94 7
19 Kadrija Biģele Kazdanga 2008 44 26 18 88 4
19 Aļina Iļčenko Daugmale 2003 47 24 17 88 4
21 Marta Kalnāre RSP 2005 47 24 14 85 1

"E" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Žans Barinovs Skala 2006 65 68 65 198 38.125
1 Timurs Zagirņaks Skala 2003 65 68 65 198 38.125
1 Ņikita Paļčevskis RPPĢ 2005 65 68 65 198 38.125
1 Rūdolfs Bogdanovs RSP 2004 65 68 65 198 38.125
1 Edvards Gruzītis Dingo 2004 65 68 65 198 38.125
1 Aleksandrs Koļasa RSP 2005 65 68 65 198 38.125
1 Emīls Ruģēns Dingo 2003 65 68 65 198 38.125
1 Emīls Laucis RSP 2003 65 68 65 198 38.125
9 Toms Kārkliņš Kazdanga 2006 65 62 30 157 15
10 Kristofers Rudzāts RSP 2006 65 38 30 133 12
11 Nikita Jakovļevs RSP 2003 65 32 28 125 9
12 Markuss Bahmanis RSP 2005 47 26 17 90 6
13 Valters Lapickis Daugmale 2006 47 20 17 84 4
14 Fjodors Sulimovs Daugmale 2004 38 12 13 63 2

"C" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Aleksandra Grigorjeva RSP 2002 65 48 34 147 60
2 Laura Skrūskopa Daugmale 2001 65 42 34 141 40
3 Elza Baraka Daugmale 2001 65 41 34 140 25
4 Linda Sūna Daugmale 2001 65 44 28 137 15
5 Krista Mateus Novadnieki 2001 65 35 34 134 11
6 Anastasija Grigorjeva RSP 2002 65 30 29 124 7
7 Laura Zviedre RSP 2001 65 22 16 103 3

"D" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Jānis Gaismiņš RSP 2002 65 68 38 171 49
2 Kārlis Peinbergs Suntaži 2001 65 29 32 126 29
3 Aleksandrs Balkovs RSP 2001 41 16 18 75 9
3 Matīss Ivans RSP 2001 41 22 12 75 9

"C" - Meitenes

RVārdsKlubsGads123SP
1 Marta Dārta Repule RSP 1999 43 22 18 83 60
2 Madara Krūmiņa Daugmale 2000 38 22 18 78 40
3 Elza Lavčinovska RSP 2000 35 22 17 74 17
3 Juta Buklovska Suntaži 1999 35 22 17 74 17
3 Kristiāna Krūma-Mudele RSP 1999 35 22 17 74 17
6 Agnese Strode Daugmale 2000 35 22 16 73 7
7 Lada Strogonova Daugmale 2000 35 22 14 71 3

"C" - Puikas

RVārdsKlubsGads123SP
1 Daniel Yamchuk Dingo 1999 41 50 50 141 57
2 Patriks Putniņš RPPĢ 2000 74 35 18 127 37
3 Aleksandrs Čerņeikins Daugmale 1999 35 54 30 119 22
ā/k Valts Jēkabsons Daugmale 1997 71 30 18 119  
4 Mārtiņš Balodis PES 1999 35 30 27 92 8
4 Nauris Maslauskis Daugmale 1999 41 32 19 92 8
4 Kristers Kučāns PES 1999 44 32 16 92 8
ā/k Ralfs Spārītis-Jansons Daugmale 1998 44 24 19 87  
ā/k Pāvels Jeremejevs Daugmale 1998 34 20 14 68  

Dalībnieku skaits: [62]
Galvenais tiesnesis /N. Reinbergs/