Latvijas atklātais čempionāts

Latvijas atklātais čempionāts kāpšanas sportā disciplīnā boldrings

2020. gada 29. februāris Falkors boulderinga centrs, Ropažu ielā 140 Rīga

Atlase

Sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Flash Top Zone T+F Z
1ArtaMatelsoneLVBJC Daugmale 20 7 27 27 27
2 Alla Marenych UA FBC Dingo 18 8 27 26 27
3 Ksenija Dobržinska LV SKALA 22 3 28 25 28
4 Jekaterina Koževņikova LV SKALA 17 7 27 24 27
5 Jūlija Popova LV RSP 20 4 26 24 26
6 Inta Dombrovska LV Virsotne 18 2 23 20 23
7 Katrīna Cirvele LV FBC Dingo 14 5 23 19 23
8 Madara Krūmiņa LV BJC Daugmale 16 3 21 19 21
9 Anna Krasanova LV SKALA 12 6 22 18 22
10 Luīze Bebriša LV FBC Dingo 12 4 22 16 22
11 Izolde Ivanova LV Virsotne 14 2 19 16 19
12 Maija Berķe LV Skala 11 5 18 16 18
13 Elena Naula Jēruma LV BJC Daugmale 10 6 18 16 18
14 Oksana Gaļejeva LV 12 3 20 15 20
15 Līna Kārkliņa LV Novadnieki 11 3 19 14 19
16 Inese Sondore LV Virsotne 11 3 18 14 18
17 Anastasija Misamova EE 9 5 17 14 17
18 Vizma Kigitoviča LV 8 6 16 14 16
19 Olga Drozdova LV 10 4 15 14 15
20 Liene Vaitkeviča LV Virsotne 7 4 13 11 13
21 Ieva Rileikyte LT Vertical 10 0 16 10 16
22 Elīna Fursova LV SKALA 7 3 11 10 11
23 Ruta Mālniece LV 6 2 9 8 9
24 Anna Lanka LV Mountains of Madness 6 1 11 7 11
25 Arta Locmele LV 4 3 9 7 9

Vīrieši

Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Flash Top Zone T+F Z
1 Edvards Gruzītis LV FBC Dingo 34 1 35 35 35
2 Kipras Baltrunas LT Vertical 30 5 35 35 35
3 Mihail Kochetkov LT Scala Dream 29 6 35 35 35
4 Artūras Volkovas LT Scala Dream 29 6 35 35 35
5 Jurijs Krasanovs LV SKALA 31 3 34 34 34
6 Eduardas Jeriomenko LT Vertical 29 5 34 34 34
7 Roman Sivakov LT Scala Dream 27 7 34 34 34
8 Modestas Klimavičius LT Scala Dream 25 8 33 33 33
9 Romans Pjahns LV FBC Dingo 25 7 33 32 33
10 Aleksandr Shorikov EE 27 4 34 31 34
11 Pēteris Meirāns LV FBC Dingo 24 6 32 30 32
12 Kristaps Brūns LV FBC Dingo 28 1 33 29 33
13 Artūrs Dombrovskis LV Virsotne 23 4 30 27 30
14 Žygimantas Bičkaitis LT Scala Dream 23 4 29 27 29
15 Dimitrijs Ogurcovs LV FBC Dingo 25 1 29 26 29
16 Rokas Grizas LT Vertical 20 6 27 26 27
17 Juris Zīģelis LV Lūzumpunkts/Skala 17 9 27 26 27
18 Dmitrijs Sevankajevs LV BJC Daugmale 25 1 26 26 26
19 Artjoms Andrejevs LV SKALA 20 5 29 25 29
20 Rolands Laganovskis LV KSC 18 7 28 25 28
21 Toms Duboviks LV Virsotne 17 6 25 23 25
22 Oleksii Chenusha BY 17 6 24 23 24
23 Mihhail Kulakov EE Kiipeilyareena 15 7 28 22 28
24 Jānis Mūrnieks LV Novadnieki 18 4 27 22 27
25 Viesturs Luka-Indāns LV Saules pirts/Skala 15 6 28 21 28
26 Filips Oļeškovs LV Falkors 18 3 25 21 25
27 Tomass Dilāns LV BJC Daugmale 15 6 25 21 25
28 Jānis Veckalns LV BJC Daugmale 15 5 28 20 28
29 Dzintars Irbe LV Novadnieki 17 3 25 20 25
30 Aleksandr Prohhorov EE TKK 18 2 24 20 24
31 Klāvs Kokins LV Pinči 17 3 24 20 24
32 Timurs Gaļejevs LV Traverss 17 3 23 20 23
33 Gundars Leitis LV Falkors 16 4 23 20 23
34 Deins Slišāns LV 16 4 23 20 23
35 Kārlis Purviņš LV Virsotne 13 7 23 20 23
36 Aleksandrs Usiļonoks LV SKALA 13 7 22 20 22
37 Nick Heredia US 12 8 21 20 21
38 Kristaps Požarskis LV 18 1 24 19 24
39 Jurijs Volodjko LV 17 2 23 19 23
40 Edgars Butanovs LV Pinči 18 1 22 19 22
41 Eduards Hrustaļovs LV Traverss 18 1 21 19 21
42 Jānis Zuze LV BJC Daugmale 16 3 21 19 21
43 Krišjānis Zeļģis LV 15 4 21 19 21
44 Ričards Zvilna LV Pinči 15 4 21 19 21
45 Jurģis Sudāns LV Virsotne 15 3 23 18 23
46 Vladimirs Stepanovs LV Traverss 12 6 21 18 21
47 Mihails Pritkovs LV 15 3 20 18 20
48 Edijs Polis LV Virsotne 15 3 20 18 20
49 Martin Chalupnik CZ ČHS 14 3 22 17 22
50 Matas Lileikis LT Torpeda 15 2 19 17 19
51 Uldis Lasmanis LV 12 5 19 17 19
52 Toms Dadeika LV BJC Daugmale 12 5 17 17 17
53 Bernhords Blumbergs LV Virsotne 13 3 19 16 19
54 Edmunds Vuškans LV Team Marta 10 6 17 16 17
55 Jānis Viļums LV 12 3 21 15 21
56 Emile Dale LV 9 6 20 15 20
57 Oskars Oiļinovs LV Virsotne 8 6 19 14 19
58 Mihails Gvetkovs LV Atsaite 12 2 14 14 14
59 Jaroslavs Matvejevs LV 11 3 14 14 14
60 Rolands Rozītis LV Falkors 7 5 17 12 17
61 Aleksandrs Ballods LV BJC Daugmale 9 3 15 12 15
62 Aleksandrs Mūrnieks LV Novadnieki 10 2 14 12 14
63 Reinis Butāns LV 7 4 16 11 16
64 Jānis Kalniņš LV Novadnieki 10 1 15 11 15
65 Mārcis Mūrnieks LV 5 5 14 10 14
66 Uģis Bērziņš LV Rūgstošos nedrīksts 9 1 13 10 13
67 Krišjānis Kanteruks LV BJC RSP 6 3 14 9 14
68 Pāvels Reško LV 6 2 14 8 14
69 Toms Ūselis LV Novadnieki 5 3 11 8 11
70 Georgs Mūrnieks LV Novadnieki 5 1 11 6 11
71 Jurijs Pritkovs LV 3 3 7 6 7
72 Vairis Caune LV 3 0 6 3 6

1. marts Falkors boulderinga centrs, Ropažu ielā 140 Rīga

Pusfināls

Sievietes

3
Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top T Bonus T
1 Arta Matelsone LV BJC Daugmale 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4
2 Jekaterina Koževņikova LV SKALA 1 1 1 1 1 1 1 4 4 6 4
3 Alla Marenych UA FBC Dingo 1 1 4 4 1 1 4 1 4 4 10 7
4 Ksenija Dobržinska LV SKALA 1 1 3 3 1 1 3 3 5 5
5 Jūlija Popova LV RSP 3 3 2 2 1 5 2 4 5 11
6 Katrīna Cirvele LV FBC Dingo 1 1 2 2 1 2 3 3 4
7 Inta Dombrovska LV Virsotne 1 1 1 4 1 3 1 6
8 Maija Berķe LV Skala 1 1 3 1 2 1 4
9 Izolde Ivanova LV Virsotne 2 2 1 1 2 2 3
10 Madara Krūmiņa LV BJC Daugmale 3 3 1 1 2 3 4
11 Luīze Bebriša LV FBC Dingo 0 0 0 0
12 Anna Krasanova LV SKALA 0 0 0 0

Vīrieši

Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top T Bonus T
1 Kipras Baltrunas LT Vertical 1 1 1 1 2 2 1 1 4 4 5 5
2 Edvards Gruzītis LV FBC Dingo 5 5 2 2 1 1 1 1 4 4 9 9
3 Jurijs Krasanovs LV SKALA 1 1 2 1 4 1 1 3 4 4 7
4 Mihail Kochetkov LT Scala Dream 3 3 1 1 6 1 1 3 4 5 11
5 Artūras Volkovas LT Scala Dream 1 1 3 3 3 5 4 3 4 9 11
6 Eduardas Jeriomenko LT Vertical 15 15 3 1 7 2 1 3 4 20 24
7 Roman Sivakov LT Scala Dream 3 3 7 1 7 2 2 4 10 13
8 Modestas Klimavičius LT Scala Dream 3 3 3 2 1 2 3 6 6
9 Pēteris Meirāns LV FBC Dingo 8 8 6 6 2 2 14 14
10 Romans Pjahns LV FBC Dingo 7 7 2 1 1 3 7 10
11 Aleksandr Shorikov EST 3 2 2 1 2 2 5
12 Kristaps Brūns LV FBC Dingo 14 1 0 2 0 15
13 Artūrs Dombrovskis LV Virsotne 12 5 0 2 0 17

Fināls

Sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top T Bonus T
1 Ksenija Dobržinska LV SKALA 1 1 1 1 2 1 3 3 4 3
2 Arta Matelsone LV BJC Daugmale 1 1 1 1 1 2 3 2 3
3 Jekaterina Koževņikova LV SKALA 3 3 1 1 1 2 3 4 5
4 Jūlija Popova LV RSP 3 3 1 1 4 2 3 4 8
5 Alla Marenych UA FBC Dingo 2 2 1 4 1 3 2 7
6 Katrīna Cirvele LV FBC Dingo 5 5 2 1 1 3 5 8

Vīrieši

Vieta Vārds Uzvārds Valsts Klubs Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top Bonus Top T Bonus T
1 Edvards Gruzītis LV FBC Dingo 6 4 1 1 1 1 3 3 8 6
2 Kipras Baltrunas LT Vertical 2 2 1 1 1 2 3 3 4
3 Jurijs Krasanovs LV SKALA 1 1 1 3 3 2 3 4 5
4 Mihail Kochetkov LT Scala Dream 3 2 1 2 2 2 3 5 5
5 Artūras Volkovas LT Scala Dream 6 3 3 3 2 2 9 6
6 Eduardas Jeriomenko LT Vertical 8 6 3 3 2 2 11 9