2000

LR Jaunatnes čempionāts sporta kāpšanā 2000

Sacensību protokols
28.aprīlis Lomonosova 4, Rīga

Ātrumkāpšana

C Puikas

VārdsKlubsQ½ FFVieta
Valdis VintišsRSP 13.9414.7228.66 11.9215.7527.67 13.78 12.3926.17 1
Jurijs KrasanovsSKK 14.0716.8830.95 15.9013.0328.93 -12.26-2
Dmitrijs OgurcovsSKK 15.3513.6428.99 14.2015.1629.36 14.2214.4728.69 3
Kaspars KrūmiņšDaugmale 31.3523.2854.63 21.4622.6044.06 21.0015.8736.87 4
Juris KomarovsDaugmale 32.62137.1269.74   5
Martiņš JuškevičsDaugmale 31.7244.0775.44   6
Kārlis MeiersDaugmale 20.03--20.03   7

D Puikas

VārdsKlubsQ½ FFVieta
Maksims EglītisSKK 19.0016.9935.99 15.8719.0034.87 18.10 15.6433.74 1
Gariks SisakjansSKK 31.3520.5751.92 19.6426.0045.64 26.4317.5543.98 2
Artūrs Gucu Daugmale 24.8720.9345.08 22.7329.0951.82 23.2526.4149.66 3
Artūrs AfanasjevsSKK 27.3435.0062.34 26.5234.0060.52 24.6727.0451.71 4
Rolands RuģensDingo 45.0039.5284.52   5
Lauris ZvanītajsDingo 56.0050.43 1:46.43  6
Deniss LočmelisDaugmale 19.96 - -19.96   7
Raivo SkujiņšDingo -41.58- 41.58   8
Viktors PontagsDingo 46.43--46.43   9

CD Meitenes

VietaVārdsKlubsQF
1Linda RezeDaugmale 18.3320.0038.33 18.0417.0335.07
2Dace ŠmiteDingo 21.1918.6039.79 19.5018.0437.54
3Adale SimsoneDaugmale 26.6123.9350.54  
4Lasma LiepaDaugmale 30.1621.9152.07  
5Elina CīruleDaugmale 33.0030.8763.87  
6Anna SosnovskaDaugmale 35.0037.5372.53  

Boldrings

C Meitenes

VVārdsKlubsQF
1Linda RezeDaugmale T/2B/1 B/4T/1T/13/2 -T/2T/6B/7T/13/1
2Dace ŠmiteDingo T/1T/1T/1T/1T/15/0 T/1-B/1B/7T/11/2
3Elina CīruleDaugmale B/1----0/1  

D Meitenes

VVārdsKlubsQF
1Anna SosnovskaDaugmale T/4B/1B/1B/1B/11/4 -B/1B/1B/1B/10/4
2Adele SimsoneDaugmale T/3B/1B/1B/4T/12/3 B/10B/2B/1--0/3
3Lasma LiepaDaugmale B/5B/10B/1-B/50/4  

C Puikas

VārdsKlubsQFV
Valdis VintišsRSP T/1T/1T/1T/1T/15/0 T/1T/2T/1T/1T/15/0 1
Dmitrijs OgurcovsSKK T/1T/1T/1T/2T/15/0 T/1T/2T/1T/1T/35/0 2
Jurijs KrasanovsSKK T/1T/1T/1T/1T/15/0 B/1T/1B/1T/2T/13/2 3
Jānis UrtānsDaugmale --B/1B/13B/30/3 -T/2B/3B/1-1/2 4
Pauls PuķeDaugmale --T/8B/14-1/1 -B/2B/7B/1-0/3 5
Kaspars KrūmiņšDaugmale B/1-B/3--0/2   6
Mārtiņš JuškevicsDaugmale --B/2--0/1   7
Kārlis MeiersDaugmale --B/3--0/1   8
Juris KomarovsDaugmale B/4----0/1   9

D Puikas

VVārdsKlubsQF
1Maksims EglītisSKK T/1T/1T/1T/1T/15/0 B/1T/1T/1T/1T/14/1
2Artūrs AfanasjevsSKK T/1T/1B/2T/1T/24/1 B/1B/2B/1T/1T/12/3
3Rolands RuģensDingo T/1-T/1T/1T/24/0 B/1B/1T/1T/2-2/2
4Jānis LezdiņšDaugmale T/1T/1B/2T/10T/241 -T/1T/1B/4-2/1
5Gariks SisakjansSKK T/1T/1T/1B/1T/24/1 B/3B/1B/1B/1T/21/4
6Lauris ZvanītajsDingo T/3-B/1B/1T/12/2  
7Davis PuķeDaugmale B/3-B/2B/4-0/3  
8Deniss LočmelisDaugmale B/1-B/3-B/30/3  
8Artūrs GucuDaugmale B/3-B/1B/3-0/3  
10Raivo SkujiņšDingo --B/1B/19-0/2  
11Viktors PontagsDingo --B/7--0/1  

Galvenais tiesnesis Irina Grjazeva
Galvenais sekretārs Tatjana Konstantinova